Hotel Olympic, Wronki, Wronki
Olympic Hotel, Wronki
Przyjazd
Wyjazd

Siłownia Gym+

Siłownia

 

Nasz hotel od wielu lat znany jest w całej Polsce jako ośrodek wyposażony w doskonałe zaplecze sportowe. To właśnie tutaj wielokrotnie miały miejsce zgrupowania reprezentacji piłkarskiej naszego kraju i przygotowania zawodników do międzynarodowych rozgrywek. Częsta obecność piłkarzy w naszym ośrodku sprawiła, że hotel stał się nie tylko jednym z najbardziej reprezentatywnych obiektów Wronek, ale również jednym najpopularniejszych ośrodków sportowych w całej Wielkopolsce.

Kompleksowe wyposażenie

Poza boiskami treningowymi i stadionem z trawiastą murawą na terenie ośrodka mieści się również profesjonalna siłownia, z której może skorzystać każdy.

Klimatyzowany obiekt jest kompleksowo wyposażony w różnego rodzaju urządzenia i sprzęty pozwalające rozwijać mięśnie całego ciała. W siłowni można korzystać między innymi z orbitreków, solidnych bieżni elektrycznych, rowerów treningowych oraz maszyn do pompek, ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, pleców czy nóg. W ramach zajęć umożliwiamy również korzystanie z odnowy biologicznej oraz komfortowych szatni i łazienek.

Profesjonalne zajęcia fitness dla każdego

Nasza profesjonalna siłownia to z jednej strony oferta korzystania ze wszystkich urządzeń w ramach indywidualnych wizyt, a z drugiej możliwość uczestniczenia w zorganizowanych zajęciach grupowych. Nasz zespół tworzą profesjonalni instruktorzy fitness, którzy pomogą naszym klientom osiągnąć upragnione efekty podczas wizyty na siłowni.

  • Najnowszy sprzęt
  • Komfortowe szatnie i łazienki z prysznicami
  • Urozmaicone zajęcia fitness
  • Profesjonalni trenerzy fitness
  • Obiekt w pełni klimatyzowany
  • Duży parking przed obiektem

 

Zajęcia fitness grupowe

Chcesz poprawić swoją kondycję? Marzysz o rozbudowie mięśni i zbudowaniu atrakcyjniejszej sylwetki? Chcesz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej? A może po prostu szukasz sposobu na odreagowanie codziennych stresów i poprawienie samopoczucia? Każdy powód będzie dobry! Nasza profesjonalna siłownia oferuje między innymi cross, stretching czy ćwiczenia step fitness – prowadzimy tyle rodzajów zajęć, że na pewno znajdziesz takie, które zaspokoją Twoje oczekiwania.

Nasz ośrodek wyposażony jest w klimatyzowane sale, przystosowane do komfortowego prowadzenia zajęć fitness nawet z udziałem większych grup. Przestrzenne sale i profesjonalne wyposażenie to jednak tylko niewielka część sukcesu. Wiele zależy od instruktorów poszczególnych ćwiczeń. Pracownikami naszej siłowni są ludzie, którzy nie tylko są doświadczonymi, pełnymi pasji i zaangażowania trenerami, ale przede wszystkim entuzjastycznymi osobami ceniącymi sobie współpracę z drugim człowiekiem.

Co oferujemy w ramach fitness?

Kluczowe znaczenie macie jednak Wy i Wasze zaangażowanie! W zależności od oczekiwań i możliwości do wyboru macie m.in. następujące programy:

  • cross – połączenie gimnastyki sportowej, ćwiczeń z obciążeniem i lekkoatletyki, podczas treningu wytrzymałościowo-siłowego zwiększa się wydajność organizmu, następuje spalanie kalorii i budowa mięśni,
  • ćwiczenia stretching – uczestnicy wykonują ćwiczenia dynamiczne i statyczne, dzięki rozciąganiu i uelastycznianiu mięśni poprawia się ukrwienie układu motorycznego,
  • step fitness – wzmacnia dolne partie ciała i redukuje tkankę tłuszczową, poprawie ulega także koordynacja ruchowa i wydolność organizmu – wszystko to dzieje się na skutek intensywnych układów choreograficznych, które stopniowo przyswajane są podczas zajęć.

CROSS – trening wielostatowy
Trener: Paweł

STEP – kardio na platformie
Trener: Marlena

TBC – modelowanie całego ciała
Trener: Marlena

TABATA – modelowanie i spalanie
Trener: Ania

PŁASKI BRZUCH
Trener: Ania

Karnety

Osoby zainteresowane regularnym korzystaniem z usług naszej siłowni, zajęć grupowych czy odnowy biologicznej, zachęcamy do zapoznania się z karnetami na siłownię. W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy możliwość kupna nie tylko całomiesięcznych biletów uprawniających do korzystania z konkretnych programów, ale także wariantów łączących w sobie różne aktywności.

Każdy zakupiony u nas karnet na siłownię utrzymuje swoją ważność przez trzydzieści dni. W tym czasie, w zależności od wybranej opcji, klienci mają prawo do sześciu lub dziesięciu sesji na terenie naszego obiektu. Klientom oferujemy także dwa warianty cenowe – bilet upoważniający do wizyt przez siedem dni w tygodniu do godziny 16:00 kosztuje 80 zł, wariant bez ograniczeń to natomiast koszt 120 zł.

Osoby, które lubią łączyć ze sobą różne aktywności fizyczne, mogą skorzystać z przygotowanych przez nas pakietów, takich jak karnet siłownia z zajęciami grupowymi pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów.

Oferty specjalne

Cena standardowa
od 210 /noc
od 210 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Szczegóły oferty

Cena standardowa

Zobacz wszystkie

Leśna 15a
64-510 Wronki, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij