Hotel Olympic, Wronki, Wronki
Olympic Hotel, Wronki
Przyjazd
Wyjazd

Jedną z pierwszych ważnych uroczystości w życiu dziecka jest Komunia Święta. Wprowadza chłopca lub dziewczynkę do społeczności Kościoła. Z uwagi na doniosły charakter tego wydarzenia rodziny pragną świętować ten moment w wyjątkowy sposób. 

Olympic to idealna restauracja na komunie w Wielkopolsce. Jest tu odpowiednia przestrzeń, aby zorganizować uroczysty obiad dla dużej liczby osób.

Zapewniamy także komfortowe warunki dla przygotowania dostojnego a kameralnego obiadu w wąskim gronie. Mając na uwadze, że najważniejszą osobą w tym dniu są dzieci z myślą o nich przygotowujemy starannie menu. Wprowadzamy dania cieszące się wśród najmłodszych dużą popularnością, a także serwujemy pyszne desery. Oczywiście dbamy o podniebienie wszystkich uczestników wydarzenia i proponujemy jadłospis znajdujący uznanie także wśród osób dorosłych. Menu konsultujemy uprzednio z rodziną, ustalając ewentualnie specjalne potrzeby żywieniowe bądź diety.

Planując przyjęcie komunijne, osoby z Poznania i okolic mogą wybrać naszą restaurację. Indywidualnie dobrane menu, elegancki wystrój, szykowna dekoracja stołów, a przy tym profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu świętować wydarzenie w gronie rodzinnym bez zaprzątania głowy szczegółami. Wszystkie kwestie organizacyjne pozostają w gestii naszej restauracji, a Państwo możecie w pełni cieszyć się towarzystwem najbliższych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące sale:

  • Restaurację Olimpijską z widokiem na stadion – I piętro
  • Restaurację Hat-Trick z tarasem – parter
  • Salę Jupiter z tarasem i widokiem na stadion – I piętro
  • Salę Agora – I piętro
  • Salę Atena – II piętro

Oferty specjalne

Cena standardowa
od 210 /noc
od 210 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Szczegóły oferty

Cena standardowa

Zobacz wszystkie

Leśna 15a
64-510 Wronki, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij