Restauracja olimpijska

Jest w Wielkopolsce takie miejsce, gdzie można kosztować wybornych dań w przyjemnym otoczeniu. Restauracja Olimpijska usytuowana na skraju Puszczy Noteckiej, około 50 km od Poznania, to niezwykle eleganckie i otwarte miejsce. Zachęca do wizyty atrakcyjnym wyglądem, pięknym wystrojem i ciekawym menu. Tu czas płynie wolniej, spokojniej w tempie serwowanych ze smakiem dań, które przyjemnie pobudzają podniebienia i wprowadzają w doskonały nastrój.

Naturalnie oświetlona przestrzeń oraz ciekawa modernistyczna architektura, sprzyjają doskonałej atmosferze spożywania posiłków. Nieśpieszne delektowanie się wybornymi daniami przychodzi tu naturalnie samo z siebie. Nasi Goście doskonale czują się w przestronnych i jasnych wnętrzach, a starannie przygotowane menu sprawia, że chętnie zasiadują się u nas. Syte śniadanie niedzielne, romantyczna kolacja w sobotę, a może pyszny obiad w środku tygodnia? Serwujemy klasyki i dania sezonowe, o czym warto przekonać się osobiście.

Restauracja Olimpijska we Wronkach pod Poznaniem to dobry adres w Wielkopolsce. Warto odwiedzić nas podróżując po Wielkopolsce, podczas weekendu , na wycieczce pod Poznaniem. Do wizyt w naszych progach zapraszamy bowiem nie tylko mieszkańców Wronek, ale też Poznania i okolic. Można spędzić tu z ukochaną osobą czas na romantycznej kolacji, czy zorganizować lunch biznesowy. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu wesel oraz innych imprez rodzinnych.

Restauracja Olimpijska czynna:
Poniedziałek – Niedziela 7:00 – 17:00

www - Kopia