Zajęcia fitness grupowe

Chcesz poprawić swoją kondycję? Marzysz o rozbudowie mięśni i zbudowaniu atrakcyjniejszej sylwetki? Chcesz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej? A może po prostu szukasz sposobu na odreagowanie codziennych stresów i poprawienie samopoczucia? Każdy powód będzie dobry! Nasza profesjonalna siłownia oferuje między innymi cross, stretching czy ćwiczenia step fitness – prowadzimy tyle rodzajów zajęć, że na pewno znajdziesz takie, które zaspokoją Twoje oczekiwania.

Nasz ośrodek wyposażony jest w klimatyzowane sale, przystosowane do komfortowego prowadzenia zajęć fitness nawet z udziałem większych grup. Przestrzenne sale i profesjonalne wyposażenie to jednak tylko niewielka część sukcesu. Wiele zależy od instruktorów poszczególnych ćwiczeń. Pracownikami naszej siłowni są ludzie, którzy nie tylko są doświadczonymi, pełnymi pasji i zaangażowania trenerami, ale przede wszystkim entuzjastycznymi osobami ceniącymi sobie współpracę z drugim człowiekiem.

Co oferujemy w ramach fitness?

Kluczowe znaczenie macie jednak Wy i Wasze zaangażowanie! W zależności od oczekiwań i możliwości do wyboru macie m.in. następujące programy:

  • cross – połączenie gimnastyki sportowej, ćwiczeń z obciążeniem i lekkoatletyki, podczas treningu wytrzymałościowo-siłowego zwiększa się wydajność organizmu, następuje spalanie kalorii i budowa mięśni,
  • ćwiczenia stretching – uczestnicy wykonują ćwiczenia dynamiczne i statyczne, dzięki rozciąganiu i uelastycznianiu mięśni poprawia się ukrwienie układu motorycznego,
  • step fitness – wzmacnia dolne partie ciała i redukuje tkankę tłuszczową, poprawie ulega także koordynacja ruchowa i wydolność organizmu – wszystko to dzieje się na skutek intensywnych układów choreograficznych, które stopniowo przyswajane są podczas zajęć.

 

CROSS – trening wielostatowy

Trener: Paweł

STEP – kardio na platformie

Trener: Marlena

TBC – modelowanie całego ciała

Trener: Marlena

TABATA – modelowanie i spalanie

Trener: Ania

PŁASKI BRZUCH

Trener: Ania