Restauracje

Region Wielkopolski słynie z dobrej kuchni, a nasze restauracje pod Poznaniem są tego doskonałym przykładem. Serwują wyborne dania wpisane w tradycję polskiej sztuki kulinarnej, często z mocnym regionalnym akcentem, zaś innym razem zaskakują smakami znanymi z innych europejskich kuchni. Wspólnym mianownikiem jest jakość wyrażona w korzystaniu ze świeżych składników oraz starannym układaniu receptur. Goście mogą czerpać prawdziwą przyjemność z kosztowania naszych potraw.

Nasze restauracje (Olimpijska i HAT-TRICK ) we Wronkach charakteryzuje także wyjątkowa atmosfera, dzięki której po prostu chce się tu spędzać czas. Elegancki wystrój sprawia, że Restauracja Olimpijska jest chętnie wybierana na niedzielne obiady, romantyczne kolacje, a także przy organizacji uroczystości rodzinnych. Restauracja HAT-TRICK charakteryzuje się nowoczesnym wystrojem, a szczególnie chętnie odwiedzają ją miłośnicy sportu, ponieważ transmitowane są tu najważniejsze mecze oraz zawody z różnych dyscyplin sportowych. W każdym z naszych obiektów gastronomicznych rządzi jednak jedzenie i to z jego powodu odwiedzają nas Goście.

Zachęcamy do skosztowania dań mieszkańców Wronek i okolic, ale także zapraszamy osoby spędzające weekend pod Poznaniem, czy znajdujące się w tej okolicy przejazdem przez Wielkopolskę. Odpoczniecie tu chwilę i nabierzecie sił na dalszą część dnia lub podróż, a przy tym odkryjecie miejsce, do którego warto wrócić.