Pakiety SPA

W Hotelu Olympic udostępniamy naszym gościom wiele zabiegów leczniczych i relaksacyjnych, które proponujemy w świetnie wyposażonym centrum odnowy biologicznej „Leśny Zakątek” w Wielkopolsce. Oferujemy specjalne pakiety Spa, które pozwolą zregenerować organizm, wypocząć i nabrać sił do zmagania się z codziennym problemami. Jedną z naszych propozycji dla pań jest oferta „wSPAniała kobieta”, który zapewnia nawilżenie i ujędrnienie skóry, dzięki zastosowaniu soli do kąpieli w wannie z hydromasażem na bazie arbuza. Podobną ofertą skierowaliśmy dla mężczyzn, w której wykorzystujemy sole dostosowane do męskiej skóry i wspomagającej jej regenerację.

Pakiet Spa dla dwojga

Posiadamy także specjalne, romantyczne propozycje dedykowane dla par, które chcą połączyć relaks w świetnym towarzystwie z poprawą stanu zdrowotnego organizmu. W ofercie „wSPAniały spacer dla dwojga” proponujemy masaż pleców za pomocą olejków lawendowych lub masek z arbuza czy czekolady. Po zabiegu można zrelaksować się popijać owocową herbatę, a nasze centrum odnowy biologicznej w Wielkopolsce jest wówczas dostępne na wyłączność.

Pakiet romantyczny

Inną komfortową możliwością spędzenia wspólnie czasu jest romantyczna propozycja „wSPAniała rozkosz dla dwojga”, który pozwala za pomocą olejków aromaterapeutycznych dokonać masażu całego ciała. W tej ofercie centrum odnowy biologicznej jest dostępne tylko dla Państwa, a po wykonanych zabiegach Spa można odpocząć przy lampce wina.

Pakiety leśnego zakątka:

– Arbuzowe orzeźwienie

– Czekoladowe marzenie

– wSPAniały spacer dla dwojga

-wSPAniała rozkosz dla dwojga

Więcej informacji: marketing@www.hotel-olympic.pl