Centrum odnowy biologicznej

W Hotelu Olympic komfortowe warunki pobytu zapewnione są dzięki dogodnym pokojom, świetnej lokalizacji, a także bogatej ofercie naszego centrum odnowy biologicznej. W dostępnej strefie Wellness&Spa można skorzystać zarówno z masaży leczniczych, jak i zabiegów aromaterapeutycznych. Posiadamy też jacuzzi, łaźnie parowe oraz sauny fińskie, które służą poprawie krążenia w organizmie, usuwaniu zgromadzonych w nich toksyn oraz poprawieniu samopoczucia czy wsparciu zdrowia psychicznego i relaksacji.

Klientom naszego centrum oferujemy także pakiety Wellness&Spa w naszym obiekcie zlokalizowanym w urokliwym miejscu Puszczy Noteckiej w Wielkopolsce, a wśród nich proponujemy pakiety:

  • arbuzowe orzeźwienie,
  • czekoladowe marzenie,
  • romantyczny wSPAniały spacer dla dwojga,
  • wSPAniała rozkosz dla dwojga.

Nowością w naszej ofercie są masaże ciepłymi olejkami czy masaże masłem Shea. Nasza odnowa biologiczna służyła regeneracji sportowców, którzy przebywali w naszym hotelu na zgrupowaniach, w tym reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dla osób, które szukają wyjątkowego prezentu dla najbliższej osoby, proponujemy zakup voucheru na zabieg odnowy biologicznej realizowany w naszej strefie Wellness & Spa w centrum „Leśny Zakątek’.