Karnety

Osoby zainteresowane regularnym korzystaniem z usług naszej siłowni, zajęć grupowych czy odnowy biologicznej, zachęcamy do zapoznania się z karnetami na siłownię. W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy możliwość kupna nie tylko całomiesięcznych biletów uprawniających do korzystania z konkretnych programów, ale także wariantów łączących w sobie różne aktywności.

Każdy zakupiony u nas karnet na siłownię utrzymuje swoją ważność przez trzydzieści dni. W tym czasie, w zależności od wybranej opcji, klienci mają prawo do sześciu lub dziesięciu sesji na terenie naszego obiektu. Klientom oferujemy także dwa warianty cenowe – bilet upoważniający do wizyt przez siedem dni w tygodniu do godziny 16:00 kosztuje 69 zł, wariant bez ograniczeń to natomiast koszt 99 zł.

Osoby, które lubią łączyć ze sobą różne aktywności fizyczne, mogą skorzystać z przygotowanych przez nas pakietów, takich jak karnet siłownia z odnową biologiczną lub z zajęciami grupowymi pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów.