Hotel Olympic, Wronki, Wronki
Olympic Hotel, Wronki
Check-in
Check-out

Leśny Zakątek

  1. Home
  2. Recreation
  3. Leśny Zakątek

W naszym gabinecie masażu „Leśny Zakątek” w Wielkopolsce oferujemy zabiegi, które korzystnie wpływają na układ krążenia, a także poprawiają samopoczucie, szczególnie w ponurym okresie jesienno-zimowym, gdy aura na zewnątrz z reguły nie nastraja optymistycznie. Wykonujemy przede wszystkim zabiegi klasyczne, które obejmują zarówno całe ciało, jak i jego poszczególne części.

Ze względu na fakt, że w naszym ośrodku bardzo często przebywają na zgrupowaniach sportowcy, proponujemy także masaż sportowy, który sprzyja regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym. Wśród naszych propozycji znajdują się również zabiegi antycellulitowe.
 
Nasze zabiegi w Hotelu Olympic we Wronkach w okolicach Poznania wykonujemy nie tylko w celach leczniczych, ale oferujemy również masaże aromaterapeutyczne , wśród których polecamy szczególnie peeling kryształkami soli morskiej czy rozcieranie na plecach gorących olejków lub świecy, która stanowi ukojenie dla kręgosłupa. Pozwala to zmniejszyć napięcie mięśni i zrelaksować się, a także wspomaga układ autoimmunologiczny.
 
Wśród specjalnych propozycji w naszej strefie Spa na sezon jesienno-zimowy znajduje się masaż masłem Shea, który jest środkiem leczniczym i kosmetycznym znanym od wielu lat. Jego działanie wspomaga regenerację blizn i rozstępów oraz innych ran, a także działa kojąco na skórę. Polecamy także masaż olejkiem sandałowym, który niweluje napięcie nerwowe, czy eukaliptusowym, posiadającym działanie przeciwbólowe.
Nowością w naszej ofercie są masaże ciepłymi olejkami czy masaże masłem Shea. 

Dla osób, które szukają wyjątkowego prezentu dla najbliższej osoby, proponujemy zakup voucheru na zabieg w  „Leśny Zakątek’.

Special offers

Standard price
from 210PLN /night
from 210PLN /night

Lowest price guaranteed for online bookings! Cancellation free of charge.

Offer details

Standard price

see all

Leśna 15a
64-510 Wronki, Polska

See on the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close